2018 Boys Track All Conference

NORTH Region

BLOOMFIELD - Shemar Stewart, Ajrael Anderson, Dante Montaque, Kamren Watkins-Hunter,

Jaylon Nealy, Sean Dixon-Bodie, Aaron Williams

BULKELEY - Michael Valentine

NEW BRITAIN - Jaylen Rivera, Jonathan Lindsay, Chaz Williams, Nazir Vellon, Mykal Porter,

Abdul Waldo

HARTFORD PUBLIC - Leon Campbell, Andre Valentine, Zinodine Stewart, Lawrence Satchel, Malachi Randolph

NEWINGTON - Aiden Toth

ROCKY HILL - Ethan Arcata, Tommy DiMatteo

WETHERSFIELD - Garrett Tougas, Mike Dunn, Owen Gagne, Alec Arnold, Austin Harnish,

Cameron Corazzo

WINDSOR - Marcus Manson, Brenden Wolliston, Christopher McLean, Justin Brown, Leonardo Sanchez, Kwesi Foster, Cordell Holliday

 



SOUTH Region

Berlin - Alex Halkias

Bristol Central - Ramon Ambert, David Bowes, Adam Chawner, Dathan Hickey, Galen Hickey, Adam Jones, Leo Kavanaugh, Pat Kjornrattanawanich, Jose Navedo, Elijah Ortiz, Hunter Peterson, Mark Petrosky, Kiran Siriwardene, Ben Stafford, Gabriel Updegraff, Nigel West

Bristol Eastern - Joe Hardin

Maloney - Adam Williams

Middletown - DeShaun Bradshaw, Ben Carlson, Nico Cavaliere, Garrett Dandridge, Konstantin Ditc, Dylan Drescher, Tim Johnson, DaJaun Lomotey, DeAaron Lawrence, Matt Lecky, Anthony Pappa, Osbourne Richards, Jaymin Torres, Eddie Williams

Plainville - Nick Constantini, Felix LaOz, Sam Lestini, Collin Martin, TK McCrory, John Siani,

Platt - Julio Hernandez, Hamdan Muhammad

EAST Region

East Catholic - John Oei, Cooper Shifrin, Heath Olivieri, Evan Kennedy                                       

East Hartford  - Jaquan Allen, Isaiah Brooks, Jamar Eaton, Devin Hall,  Alexander Megquier, Stuart Pike, Sandre Taylor, Isaiah Brooks, Devin Hall, Isaiah Brooks, Troy Baxter, Raquan Tompkins

E.O. Smith - Abdiel Tejada-ruiz, Kobe Stigler, Kobe Stigler, Daniel Kent, Cole Szegda                                            

Enfield -  Kesean Mason, Xavier Copening, Brendan Debarber, Mason Dumas, Xavier Copening, Matthew Santy, Xavier Copening,

Manchester - Jevin Frett, Shawn Akomeah, Joe Pearl,Yazeed Amadou, Nathan Quaye, Willy Joyner, Kyle Smith

RHAM - Michael Provencher, Michael Browning, Michael Browning                                  

South Windsor -  Patrick Bell,                                             

Tolland - Gavin Rublewski, Killian Mcnamee, Nathan Paolangeli, David Hatch, Jackson Cayward, Nathan Paolangeli, Nolan Alexander, Jacob Gerow, Aaron Johnston, Stephen Sutton


WEST Region

AVON - Anish Rajamanickam,

CONARD - Brady Paulus, Joseph Wojciechowski

FARMINGTON - Kevin Gabree, Mark Kang

GLASTONBURY - Nana Agyeman, Matthew Cosentino, Andrew Danko, Conor McGill, Jadyn Nogueira, Andrew Rison, Jack Sevigny, Jacob Smith, Ryan Smith, Devin Wasilefsky, Samuel Wilcox

HALL - Muhammad Ali, Miller Anderson, Brandon Beecher, Cole Canarie, Trey Cormier, Jason Farrell, Josh Fernandes, Willem Landis, Isaiah Lizardi, Darrell Mickey, Naji Middleton, Blake Morin, Xavier Philips, Dylan Rendon, Matthew Reynolds, Yovan Rivera, Mason Stabile

NORTHWEST CATHOLIC - Deante Anderson, Aaron Belletsky, Brenden Bellinger, Paris Carpenter, Samuel Deveau, Lorenzo Garcia, Teyshawn Jackson, Dylan Rispoli, Michael Stamm

SIMSBURY - Solomon Davis, Jonathan Prell

SOUTHINGTON - Zachary Burleigh, Cameron Clynes, Jeffrey Hannigan, Ryan Middendorf, Trevor Porter, James Ringrose, Elijah Rodriguez, Casey Selinske, Ryan Slesinski, Joseph Verderame