2016 Boys Outdoor Track All Conference

NORTH Region

BLUE Division

East Catholic - Peter Crowley, Ryan Gill, David Mantese, Cooper Shifrin|

East Hartford - Derek Colloway, Deshaun Givens, Austin Heath, Darius Williams

Hartford Public - Leon Campbell

Manchester - Isreal Adesina, Michael Agyeman, Brian Coyne, Jevin Frett, Jakeem Hawes, Jared Heath, Matt Kropp, Jakob Lopez, Logan Moore, Joe Pearl, Philip Quaye, Timothy Rowe, Tahvaughn Webber

South Windsor - Michael Stoker              

WHITE Division

Bloomfield - Zaheem Anderson, Raheme Dawkings, Christian Hall-Garnder, Thomas Norman, Andrell Pinnock, Maurice Savage, Isaiah Terry, Russell Thompson-Bishop, Patrick Whyte, Almalik Williams, Khyrin Williams

EO Smith - Patrick Briody

RHAM - Ben Haas, Gordon Perrett

Tolland- Josh Bedard, Devin Shelton

CENTRAL Region

BLUE Division

Glastonbury - Will Boyd, Alex Connery, Keyion Dixon, Casey Farrell, Jason Kelly, Spencer LaClaire, Randy Neish 

Hall - Connor Blodgett,

Simsbury - Trevor Boysen, Terrence Cook, Solomon Davis, Jake Dowd, Matthew Greiten, Matthew Gutierrez, Michael Kokines, Joseph O'Bryan, Josh Prell

Southington - Jake Monson

WHITE Division

Avon - Geoff Kirk, Andrew Suter

Farmington - Xavier Amos, Brian Buono, Wes Cheng, John Gustave, Alexis Walker

Northwest Catholic - O'Neil Brown, Jonathon Granata, Asa Guest, Christian Mackay-Morgan, Ricky Sullivan, Jayson Williams

Weaver - Mark Doyley

Windsor - Kyshawn Bonner, Tyler Coyle, Gabriel Elliot, Tim Epps, Michael Mahon, Marcus Manson, Chris McLean, Jakwan Simmons

SOUTH Region

BLUE Division

Bristol Central – Kaynan Conrod, Kareem Davis, Jorge Hernandez, Tamir Hornesby, Andrew Marcantonio, Luis Medina, Matt Pittman, Sean Suiter, Matt Varnum, Matt Viarengo

Bristol Eastern – Chris LeBeau

Newington – Thomas Doyle

Wethersfield – Alec Arnold, Jae-Quan Brown, Lorenzo Burgos, Julian Campbell, Nick Cusano, Griffin Grabowski, Brian Heavren, Pat Hurley, Daniel Schroeder, Troy Stegman, Paul Stevensen, Richard Williams, Elijah Young                

WHITE Division

Maloney – Kyle Carson

Middletown – Jordan Baker, DeShaun Bradshaw, Nico Cavaliere, Zak D’Amico, Garrett Dandridge, Dylan Drescher, Gene Footman, DeAaron Lawrence, Justin McMillian, Laurenzo Thompkins