2013 Boys Track All Conference

NORTH Division

Glastonbury - Hayes Watson, Randy Neish, Patrick Shiring, Ryan Shiring, Tom Chamberlain, Tom Xu

Manchester - Chris Simmons, Ky Tran, Jacob Reiser, Flex Gonzalez, Quan Soyini

Wethersfield - Tyler Raymond, Oneil Drummond, Whit Devaux, Jalyn Campbell, Zac Livingston, Jason Difazio, Giancarlo Serrao, Dan Devaux, Troy Stegman, Greg Schroeder

East Catholic - Malik Osumah

So. Windsor - Ethan Gasta, Ryan Taylor

Windsor - Tikuan Johnson, Brian Sappleton, Tynique Woods, O.Shady Darron, Sherrod Peay, Kahlin Bolden, Rashad Ramsey, Eric Vinson, Joshau Walker, Rajay Hinds, Kevin Boudreau, Roland Nagy, Tristen Enkler, Montrell Murphy

East Hartford - Javonie Bernard, Kurt Lungrin, Aaron Bell, Stephen Thompson

Weaver - Dusean McPherson

SOUTH Division

Berlin - Matt Kall

Bristol Central - Spencer Johnson, Cy McIntosh, Drew Lee, Matt Tabak, Jamill Tolliver, Tevin Sampson, Andrew Damon-Smith, Kordian Stanecki, Silas Brooks

Bristol Eastern - Josef Darragjati, Ken Smith, Charles Bush

Bulkeley - Taj DeCordova, Jose Rivera, Omari Forbes

Maloney - Nick Mudry, James Frey, Dante Howell, Kaelan Hayes, Daniel Fornaciari, Twyman Miller

Middletown - Jashane Brown, Denzell Dempsey, Nich Chhoeun, Craig Natatsuka, Kevin Kiniry, Ben Schaff, London Highsmith, Tim Harvey, Gene Footman, Isiah Swain, Josh Broome, Obrian Sinclair, Marcus Alleyne, Jacob Homar

Plainville - Ryan Acey, Malik Gordon, Quentin Lux, Andrew Rottier, Omar Abdelsame, Zeke Wells

Platt - T. J. Labiosnierre, Avis Carrero

EAST Division

Bloomfield - David Campbell, Travis Thompson, Emanuel Jones, Andrell Pinnock, Izaiah McEwan, Kemani Hume, Jahmal Gibson-Lindsay, Isaiah Brooks, Jermaine Lascelles, Demario Gray, Curtis Jackson, Jacob Estelle, Jaquan Greaux, Jamar Hanson, Naquan Smith

EO Smith - Jack Phillips, Nathaniel Picard-Busky,, Zach Pittman, Jason Ball, Kent Grisamer, Kody Duplissie, Didier Moncion, Caleb Erhard, Lee Aggison

Fermi - Anthony O’Connell, Ernie Bouthiette, Connor Glettenberg

Hartford Public - Devon Hazel, Jabrell Thompson, Stephen Sears

RHAM - Andrew Filthaut, Cody Vendrillo, Joe Arel

Rocky Hill - Joe Crafa, Tyler Landry, Alex Tan

Tolland - T.J. Day, Eric Winebrenner, Colin Sauter, Ryan Tetreault, Dan Vareed

WEST Division

Conard— Aponte, Nate; Dawson, Owen; Dufault, Jacob; Sims, Giovanni; Thurston, Jermaine

New Britain - Andrews, Zachery; Beauford, Christian; Clark, Daequonne; Henry, Stepho; Jones, Malique; Niccolls, Basil; Usuga, Juan; Webb, Marcus

Farmington— Cerasoli, Jimmy; Chisholm, Matthew; Hardiman, Dan; Simoneau, Matt; Weimann, Palmer

N.W. Catholic - Delane, Jared; Rodriguez, Galo

Hall— Alhquist, Chris; Aljoe, Jon; Bell, Jordan; Klau, Ari; Magin, Zach; Macgillis-Falcon, Paul; Nembhard, LT; O’Conner, Grant

Simsbury - Bombara, Greg; DeLorme, Jakeob; Genovese, Jack; Huebner, Kyle; Ives, Chandler; Lungarini, Nate; Rice, Will

Southington - Barmore, Stephen; Bennett, Matthew; Bonenfant, Anthony; Daly, Travis