Boys Outdoor Track All Conference 2011

NORTH Division

Glastonbury - Ryan Pajor, Sam Scannell, Patrick Malloy, Shane Murphy, Derek Johnson, Pat Scullion, Ryan Shiring, Colin Cunningham

Manchester - Alge Johnson, Kweko Aidoo, Brian Boudreau, Zac Phillbrick, Kodjo Erasmus, Patrick Dibble, Chris Choinierre, Seth Devalve

Wethersfield - C.J. Wrigth, Per Johnson, Luca Belinda, Tommy Pytel, Franco Serraro

East Catholic - Jacob Shippee, Andrew Hastings

So. Windsor - William Moran, Michael Figueiredo, Brendan Gauthier

Windsor - Zack Lang, Tosin Edwards, Diallo Felicien, Kwency Crittenden, Greg Andrade, Dwight Meggie, Aaron Cruz, Dylan Hammermann, Daniel Jamieson, Alex Smith, Kymm Gordan, Sherod Peay

East Hartford - Jamal Fruster, Kris Williams, Jeovante Bernard

Weaver - Jermaine Chong

SOUTH Division

Berlin - Connor Hilbie, Jim Nolan, Shaun Sullivan

Bristol Central- Mike Duprey, Connor Kelley, Jake Mancini, Ethan Washburn, Jacob Eschner, Cy McIntosh, Tom Dusenberry, D.J. Sanderson, Connor McCarthy, Spencer Johnson, Alex Raiford.

Bristol Eastern - Tyrell Holmes, Dan Parker, Mitch Wheelock

Bulkeley - Lester Dublin, Jeremy Ramos, Jessemar Robinson, Donarth Thompson

Maloney - Willie Daniels, Dante Howell, Tyrell Mitchell, Alan Williams

Middletown - Mario Durso, Anthony Freeman, DeVonte White, Michael Whittaker

Plainville - Adam Foster, Andrew Rottier

Platt - Ty Shields, Lance Raye, Kahari Davis, Eric Dudley, Trevaughn Morgan

EAST Division

Bloomfield - Aaron Strums, David Campbell, Jhmyle Crooker, Anthony Sagay, Tariq Odom, Ashai Gordon, Anthony Valintine, Tray Taylor, Raquan Lambert, Jamie Tobias, Adrian Balfur, Nick Dally, Ken Estelle, Isaiah Brooks, Najee Cooper, Kyle Edwards

EO Smith - Adam Rosman, Will Moynihan, Yanis Iddir, Zac Cirelli, Javaun Crane-Bonnell, Alek Kirchman, James Kloss

Fermi - Garrett Guimond, Steve Rabida-Smith

HPHS - Andre Reynolds, Koreem Butt, Shaquille Stovall

RHAM - James DesJardin, Brian Culmo

Rocky Hill - Joe Crafa, Brennan O’Brien, Jordan Labossiere,Gerald Davis

Tolland - Trevor Lafountain, Matt Mensher, Dan Thompson, Ray Tetreault, Adam Boucher, Josh Reinert, Bryan Fowler, Ben Hutton

WEST Division

Conard - Aponte, Nathaniel; Holmes, Ezra; Perron, Luke; Wilson, Edward

New Britain - Andrew, Zachary; Bowsky, lemar; Hightower, Dashaun; Niccolls, Basil; Shaw, Garrett

Farmington - Butler, Jon; Lawrence, Adrian; Simoneau, Matt

Newington - Bair, Ronald; Murphy, Patrick

Hall - Franklin, Doug; Godoy, Miguel; Green, Ernie; Lipsman, Jeff; Macgillis-Falcon, Paul; Ruiz, Xavier; Schwartz, Brian; Thompson, Brandon

Northwest Catholic - Cance, Lucien; Delane, Jared; Geelan, Ryan; Hopkins, Wesley; Peterson, Jack; Poirer, Brian; Ravosa, Anthony; Rosado, Luis

Simsbury - Boltz, Joshua; Glynn, Eric; Ellers, Brian; Heubner, Kyle; Gasho, Merritt; Kern, Alexander; Gerardi, Dominic; Stanko, Kevin; Ritz, Robert; Wilkes, Jefferson

Southington - Brown, Tim; Emery, Nate; Daly, Travis; Wilcox, Bryan