2008 Boys Track All Conference

North


East Hartford - Ricardo Ashley and Corbin Temple

Glastonbury - Ryan Pajor, Luke Belval, Michael Rodino, Kevin Dolan, Surge Davis, Donn Cabral, Cameron Goff, Mike Martinez, Adam Udi, James Llamos, Greg DiSanto, Brian Fishman, and Jacob Lusa

Manchester - Brice Edwards, Michael Hartfield, Michael Broome, Keron Stoute, Tim Peters, Jacob DeValve, Ben AuYeung, Dave Krinjak, Thomas Kenney, Jim Anderson, and Timothy Dark

New Britain - Markieth Cirrina, Emmanuel McFadden, Kaiuway Boima, and Myles Mason

Simsbury - Sean Callahan, Matthew Durst, Justin Mullen, and Jonathan Verrengia

Southington - Chris Kelly, Elliot Turek, James Rosenberger, Raven Walters, Evan Rodriguez, Matt Berube, Jake Rodriguez, and Anthony DePaolo


South


BC - Justin Beauchamp, Jon Bermudez, Tim Chambers, Rob Clemons, Nick DeSaulniers, Mike Duprey, Will Eschner, Andi Hoxha, Connor McCarthy, Matt Petersen, Paul Ryskowski, Tylor Singleton, John Smachetti, Matt Tyrell, Peter Walerysiak

BE - Greg Chase

Bulkeley - Ariel Agron, Andrew Allen, Troy Chandler, Will Colon, Matt Lewis, Josh Marion, Tyshawn Robinson, Kevin Soto

Maloney - Johrone Bunch, Kyle Nowakowski, Brian Ortiz

Newington - Brian Fish, Robert Lynch, Dan Richards, Jon Riddick.

Platt - Derek DeStefano, Kevin Downing, Justin Rogers


East


South Windsor - Chris Athas, Matt Eremita, Kedzie Teller, Conor Colburn, Brian Parker, Chris Willadson, Andrew Foley, Matt Melendez, Jon Wickliff, Vinny Metacarpa, Jason Brown, Brady Seare, Jared Buchanan, Ryan McLean, Eric Berner, and Brian Manion

Fermi - Adam Krajewski, Jeff Pruden, James Wilson, Zedeke Davis, Dave Allen, and Sean Murray

HPHS - Efrain Rodriguez, Shawn Campbell, Donovan Mason, Devarau Dixon, Andre Lawrence, Stanley Williams, and Jason Rease

EO Smith - Christian Pellitier, Laz Pittman, Frank Makuch, Ben Kelly, Jimmy Rogers, Yanis Iddir, and Kenny Dautric

Rockville - Orrin Jarrett, Marcus Dubose, Bryant Davis, Doug Anderson, Mike Kurowski, and Jaimeson Pollen


West


Bloomfield - Dominic Smith, Marcus Cooper, Jaizz Neally, Tyree Lawson, Jaquan Prude, Harold Blanchard, and Naheem Myles

Hall - Everett Hackett, Nick Aguila, David Kurtis, Ahsan Gooden, Michael Conway, Christopher Rosenberg, Harry Mullin, and Jordan Bromfield

Conard - Andrew Judd, Tristan Roberts, William Ennis, Rashad Williams, Alexander Lucyk, Brian Marsh, and Ken Whitney

Windsor - Justin Wilson, Zachary Langs, and Anthony Analo

Wethersfield - Toure Christie, Yoandi Interian, James Hodges, Joe Finch, Jordan Difazio, John Coates, Matt Lyhne, Adam Williams, Tyler Murphy, Ben Nalette, Omar Rodriguez, and Allen Evan

Weaver - Everett Wolcott, Shane Earlington, Reshannon Stanley, Andre Campbell, and Joseph Thomas