2018 Girls Track All Conference

NORTH Region

BLOOMFIELD - Jillian Mars, 400m, Kailyn Mobley, Monique Anderson, Jahleah Harris, Justyce Wilson, Alliya Booth, Jahlia Banton, Jadyn Gibson

BULKELEY - Terry Miller

HARTFORD PUBLIC - Wenesha Stewart

NEW BRITAIN - Raven Symone Jarrett

ROCKY HILL - Lilah Devine, Elizabeth Stockman, Megan Creevy, Nichole Detushev, Victoria Bower, Audrey Nelson-Mbiah, Lordina Orleans-Onyina

WETHERSFIELD - Julia Chrostowski, Isabella Schroeder, Jacqueline Samse, Caitlin Nardella, Katelyn Glendon, Kayla Condon, Kylie Judson,Bella Samse, Erin Bankowski

WINDSOR - Tia Marie Brown, Analy Alabre, Camille McHenry,Taylor Alen, Grace Strauch, Cori Richardson, Shavanice Green, Jalah Cooper, Taylor Allen, Madiso Alexis, Rebecca Samuel, Olivia Gregory

SOUTH Region

Berlin - Julianna Cancellieri, Natalie Couceiro, Gabby Foster, Lexi Kavarsky, Noelle Konior, Alexa Monroe, Madison Monroe, Patricia Mroczkowski, Maxine Muscatello, Megan Perrotta, Nikki Xiarhos

Bristol Central -  Kaiya Alexander, Salvatrice Bosco, Isabella Crandall, Meghan Curtis, Paige Hinton, Adalia Malick, Shy-Ann Whitten

Bristol Eastern - Kailey Laprise

Maloney - Hannah Cloutier, Jennifer Fermaint, Charlise Levesque, Lauren Matias, Kristen McCormack,  

Middletown - Nasharie Davis, MacKenzie Dunn, Samantha Gagnon, Veronica Meyer, Ariana Monarca

Plainville - Samantha Lozefski, Amy Muller, Sydni Spencer, Elisabeth Tanguay, Hannah Zalaski,

Platt - Aaliyah Burnley, Kiara Lopez, Briana Phillips

EAST Region

East Hartford  - Kaheira Burgess, Kamilah Diaz Jr, Shanae Grant, Dayvean Mccalla, Kelsey Ofori, Nichele Smith

E.O. Smith - Olivia Doremus, Lily Gile, Miranda Graves, Allyssa Horvath, Haley Jaquith, Amealia Maynard, Megan Morgan, Elizabeth Rose,  Talisse Thompson

Enfield - Stephanie Heck                                                  

Manchester - Kate Hedlund, Daniella Wesoloskie                                               

RHAM  - Madison Czarnecki, Bella Johnson, Katie Kingsley, Bridget Lalonde, Molly Mackay, Edith Walker; Amanda Pedro                   

South Windsor - Shannon Anthony, Isabelle Erikson                                             

Tolland - Kaitlyn Bedard, Samantha Cerra, Sierra Dutton; Phoenix Grover; Olivia Mccarthy, Bryanna McNamee, Marissa Paolangeli, Alix Perry, Anna Roberts, Peighton Stirt,Tianna St. Louis


WEST Region

AVON - Carly Carpino, Hayley Dougela, Sara Leavens, Molly Milligan, Rhiannon Richmond, Audrey Worth

CONARD - Molly Binder, Liana Eisler, Elizabeth McMahon,

GLASTONBURY - Lindsey Anderson, Emitayo Awofala, Angela Braga, Amanda Forgione, Allison Guy, Kaylen Hughes, Chloe Landers, Kacey Malz, Mallory Malz, Erin McGill, Alexandra Ross, Allison Schindler, Selina Soule, Grace Sparrow, Madeleine Watson

HALL - Olivia Bowes, Katherine  Georgre, Rose Kitz, Isabella Livingston

NORTHWEST CATHOLIC - Katherine Jacobs,

SIMSBURY - Dinedye Denis, Amanda Derway, Hannah Earnhardt, Dagny Edwards, Devyn Latorre, Jada Mars, Elsa Martin, Sidney Palinkas, Kathryn Rutledge, Hannah Thode

SOUTHINGTON - Megan Biscoglio, Allie Brown, Trinity Cardillo, Abby Connolly, Amanda Howe, Morgan Hubert, Mikaela June, Kate Kemnitz, Sarah Minkeiwicz, Anny Moquette Volquez, Samantha Przybylski, Tayler Riddick, Alijah Vega, Natalie Verderame, Janette Wadolowski