2017 Girls Track All Conference

NORTH Region

BLUE Division

East Catholic – Amanda Duvall

 East Hartford – Naomi Boisette, Kahaira Burgess, Kamilah Diaz, Dayvern McCalla, Lois Owusu, Nichele Smith

Hartford Public – Bennie Alula, Wenesha Stewart

Manchester – Jennah Kellie, Begotty Laroche, Elizabeth Lodge, Kezia Serebour, Chelsea Smith, Morgan Smith, Camryn Wesoloskie, Jonaye Williams

South Windsor – Isabelle Erikson

WHITE Division

Bloomfield – Monique Anderson, Shenequa Campbell, Adia Cavalier, Zaidra James, Brittany Jones, Jilian Mars, Andrea Mills, Cassidy Palmer, Nyla Pouncey

Enfield – Camille Balicki

E.O. Smith – Allysa Horvath, Haley Jaquith, Molly Kissane, Emily Lacasse, Amelia Maynard, Megan Morgan, Liz Rose, Talisse Thompson

RHAM – Brooke Almeida, Bridget Lalonde

Rockville – Laura Dawson, Kyleigh Percy

Tolland – Marissa Airoldi, Kaitlyn Bedard, Jessica Barry, Michaela Caron, Maddie Clark, Hayley Collins, Katherine DeLoreto, Phoenix Grover, Olivia McCarthy, Bryanna McName, Anyssa Poirier, AmyErin Zadroga

CENTRAL Region

BLUE Division

Conard – Elizabeth McMahon

Glastonbury – Lindsey Anderson, Angela Braga, Danielle Brinckman, Micaela Czapla, Amanda Forgione, Kaylen Hughes, Erin McGill, Alexandria Ross, Grace Seymour, Selina Soule, Grace Sparrow, Madeline Watson, Julia Wilcox

Hall – Julia Silverman, Jenna Zydanowicz

Simsbury – Claire Boughton, Maeve Daily, Amanda Derway, Jessie Dowd, Hannah Earnhardt, Julia Jaharstorfer, Elsa Martin, Vickie Milledge, Sydney Palinkas, Grace Sullivan, Hannah Thode

Southington – Megan Biscoglio, Trinity Cardillo, Sydney Garrison, Amanda Howe, Alijah Vega

WHITE Division

Avon - Carly Carpino, Olivia Hyun, Molly Milligan, Christine Oberhausen, Audrey Worth

Farmington – Teyah Floyd

Northwest Catholic – Katherine Jacobs, Megan Lowe, Kathryn Shea

Weaver – Tiandra Robinson

 Windsor – Madison Alexis, Tia Marie Brown, Brianna Dooley, Lauren Gilligan, Destiny Johnson, Camille McHenry, Cori Richardson, Rebecca Samuel, Grace Strauch

SOUTH Region

BLUE Division

Bristol Central – Ashley Cummings, Meghan Curtis, Mia Hinton, Hannah Jones, Sydney Johnston, Adalia Malick, Paige Hinton, Olivia Savino, Shy-Ann Whitten

Bristol Eastern – Kailey Laprise

New Britain – Shaelyn Pacheco

Wethersfield – Julia Chrostowski, Kayla Condon, Breanna Flores, Katelyn Glendon, Kylie Judson, Jane Rumley, Bella Samse, Isabella Schroeder

WHITE Division

Berlin – Juliana Cancellieri, Patricia Mroczkowski, Nikki Xiarhos

Maloney – Anne Bekasi, Hannah Cloutier, Shauntazia Davenport, Julia Manna, Dasia White

Middletown - Jennifer Barbour, Syleena Daniels, Nasharie Davis , Jhada Eddy, Veronica Meyer, Chelsea Perrotta, Brielle Wilborn

Platt – Elizabeth Garlock, Kaylani Inman-Johnson, Kiara Lopez, Ja-lynn Washington

Rocky Hill – Lilah Devine, Bella Montalvo, Lordina Onyina, Elizabeth Stockman, Anne White