2015 Girls Track All Conference

NORTH Division

East Catholic: Emma Dolan, Emily Dufrense, Abby Grothers, Natalie Kopiec, Amy Zadroga

East Hartford: Kenese Getfield, Brianna Lavinier, Akeisha Lustal, Tara Peng

Glastonbury: Olivia Allen, Danielle Brinckman, Anne Colliton, Mara Consentino, Micaela Czapla,
Heather Day, Kat Hastings, Kaitlyn Hebert, Allison McArdle, Kaylee Stebbins, Sara Wilcox, Morocca Wiley

South Windsor: Sarah Nichols, Michelle Otaluka

Wethersfield: Alexis Gwynn, Gloria Zhu


Manchester: Elizabeth Lodge, Kezia Seraboun

Weaver: Tiandra Robinson

Windsor: Jiana Baker, Brianna Balfour, Cecilia Blamasah, Brittany Brown, Tia Marie Brown, Torre Epps, Erika Hightower, Sashana Hinds, Candice Johnson, Annika McDonald, Rebecca Samuels, Kenya Warner

SOUTH Division

Berlin: Taylor Budney, Kristen Madeia, Nikki Xiarhos, Michelle Grieco, Jody DiCicco, Hannah Schulz,
Sarah Daddario, Taylor Luipini

Bristol Central: Olivia Savino, Ashley Elder, Michaela Bossi, Trenessa Rioux, Haley Knox, Hannah Jones, Brooke Chawner, Amber Skinzera

Bristol Eastern: Gianna D’Amato

Bulkeley: Begotty Laroche

Maloney: Alexandra Rheaume

Middletown: Join Payne, Kayla Little, Jennifer Barbour, Shariffah Mason, Brielle Wilborn, Veronica Meyer,
Amalia Sessoms, Briana Nosal, Azsha Ray

Platt: Jasmine McLeish, Karmin Dawkins, Marlena Rule, Marquia Grundy

EAST Division

Bloomfield: Monique Anderson, Cianna Belton, Erica Belvit, Cheyenne Brown, Adia Cavalier, Destiny Davis, Faith Estelle, Kimmoi Ferguson, Jahleah Harris, Hermana Henry, Brittany Jones, Andrea Mills, Yasmine Nahounou, Nyla Pouncey, Danika Okasia

E.O. Smith: Anna Barnes, Taylor Basaillon, Brooke Cleary, Caitlin Garvey, Alyssa Horvath, Alyssa Johnson, Emily Kaufman, Emily Lacasse, Laura Townsend

Fermi: Sashanova McLaughlin, Sydney Nash

RHAM: Angelica Czercowy, Mari Larcheveque, Jordan Wingate

Rockville Haley Hasty

Rocky Hill Erica Lucente

Tolland: Courtney Akerely, Jess Barry, Michaela Caron, Hayley Collins, Kat DeLoreto, Jenny Jacobs, Karissa Laramie, Julia Sprout, Caitlin Swanson, Kelsey Swanson

WEST Division

Conard: Danielle Hartshorn, Elizabeth McMahon, Margaret Byrne, Carlie Musto, Danielle Hartshorn

Farmington: Brianna Bermudez, Kerry Dunn, Annika Anderson, Navva Sedigh, Julia Furmanek, Devon Michaelis

Hall: Savannah Dubay, Helen Chavey, Julie Silverman, Alex Chambers, Claudia Hess

New Britain: Ahriyan Brown, Aubreyana Burnett, Nadia Dowow, Joanna Tobiaz

Newington: Claudia Padykula, Wilmarie Rodriguez

Northwest Catholic: Katherine Jacobs, Kelsey Geddes, Micayla Thompson, Alicia Palmer

Simsbury: Vickie Milledge, Julia Dowd, Naomi Garcia, Claire Boughton, Raven Vella, Riley Brayton, Kate Werle, Wei-Ling Sun, Jesse Dowd, Nicole Huscher, Devon Shugdinis

Southington: Katherine Mellitt, Taylor Hubert, Gabi Napoli, Erin Angelillo, Amanda Howe