2014 Girls Outdoor Track All Conference

NORTH Division

Glastonbury - Kaitlyn Hebert, Danielle Brinckman, Cacie Rosario, Sarah LaClair, Chloe Brown, Stefanie McArdle, Morocca Wiley, Mara Cosentino, Marisa Janeczko, Allison McArdle

Windsor - Charlotte Friedrich, Sharay Robinson, Annicka McDonald, Brittney Brown, Erika Hightower, Jiana Baker, Alicia Wilkerson, Danielle Milliner, Sishana Hinds, Torrie Epps, Cecilia Blamahsah, Kenya Warner

S. Windsor - Kaitlyn Bakas, Michelle Otaluka, Sarah Nickolas

E. Catholic - Natalie Kopiec, Abby Gothers, Samantha Pineo, Amy Badroga, Ashley Sullivan, Kelsey Fisher
Weaver - Yolinda Bigmall, Jahn Spears, Anasha Archer

Wethersfield -Faith Burnett

E. Hartford - Dana Bramble, Akiesha Lustal, Sashana Campbell, Tara Peng

Manchester - Anna Maloney, Liz Lodge

SOUTH Division

Berlin - Taylor Budney, Sarah Daddario, Jody DiCiccio, Michelle Grieco, Nicole Grieco, Sara Hagen, Kristen Madeia, Taylor Lupini, Hannah Schulz

Bristol Central - Michaela Bossi, Danisha Craig, Megan Heffernan, Hailey Peterson, Hannah Jones, Nadia Kreciglowa, Esharra Walton, Erika Monsalve

Bristol Eastern - Kendalyn Frawley, Sydney Luponio, Jenna Rodjenski

Maloney - Briana Burt, Kelly Donlon, Alexandri Rheaume, Adriana Ward

Middletown - Jen Barbour, Amanda Bomely, Arabia Henley, Rajeen Mayo, Jasmine McMillian, Brielle Wilborn

Plainville - Shea Echols

Platt - Kamrin Dawkins, Marquia Grundy, Marlena Rule, Jasmine McLeish

EAST Division

Bloomfield - Erica Belvit, Briana Wilson, Cheyenne Brown, Adia Cavalier, Kadeijah Stewart, Tashay Roberts, Vanessa Whittingham, Kimmoi Fergunson, Danika Okasia, Faith Estelle, Ashley Malcolm, Cianna Belton

E.O. Smith - Molly Fischl, Anna Barnes, Michela Martin, Grace Barron, Laura Townsend, Michelle Runge, Vanessa Lusa, Rebecca Kaufman, Taylor Bisaillon

Fermi -McKenzie Vermette, Sashanova McLaughlin, Katie Saltzgiver

HPHS - Sanieka Beckford, Teyana White, Chicara Bembridge, Shanoy Tucker

RHAM - Chrissy Bendzinski, Caleigh O’Connor, Marie Larcheveque, Colleen McCormick, Courtney Masna, Angelica Czercowy, Olivia Folkes

Rockville - Haley Hasty

Tolland - Jenna Olander, Kat DeLoreto, Karissa Laramie, Hayley Collins, Madison Soucy, Kelsey Swanson, Caitlin Swanson, Alyssa Thompson, Jenny Jacobs, Julia Sprout

WEST Division

Conard - Shea Williams, Olivia Bourquin, Margaret Byrne, Elizabeth Lagoy

Farmington - Annika Anderson, Devon Michaelis

Hall - Alex Chambers, Helen Chavey, Savannah Dubray, Lauren Jackson, Callie Reynolds

New Britain -Marissa Willis, Joanna Tobias

Newington -Lauren Buonocoure, Wilmarie Rodriquez, Caroline Ryan

NWC - Alana Ann Bumbray, Kelsey Geddes, Alexandra Kaehrle, Rose O’Brien

Simsbury - Nicole Huscher, Julia Dowd, Riley Brayton, Stefanie Mueller, Jada Jenkins, Abigail Hotaling, Maria Torres, Anna Lungarini, Jessie Dowd, Megan Goodwin, Sarah Mattison, Caroline Smith, Abby Erasmus, Sarah Soja, Maggie Grigely, Aly Saperstein, Vickie Milledge, Rayona Chapman, Wei-Ling Sun

Southington - Alexandra Rothstein