2013 Girls Track All Conference

NORTH Division

East Catholic - Kaeleigh Dowe, Kelsey Fisher, Elena Gandiaga, Grace Gothers, Natalie Kopiec, Elizabeth Moore, Samantha Pineo

East Hartford - Dana Bramble

Glastonbury - Kristen Arborio, Marilyn Bonham, Chloe Brown, Kelly Dickau, Eleanor Freeland,
Kathryn Hastings, Kaitlyn Hebert, Kristin Hughes, Allison McArdle, Stefanie McArdle, Anna Orientale, Stephanie Pagan, Rachel Peterson, Cacie Rosario, Sydney Scannell, Briona Wallace, Michelle Woodhouse

Manchester - Nicole Clemons

South Windsor - Kaitlin Bakas, Jacqueline Kenefick, Madison O’Brien, Michelle Otalucka

Weaver - Monecque Beckford

Wethersfield - Kelly Fortin

Windsor - Samantha Blake, Shaina Blamahshah, Appelonia Dawes, Sashanna Hinds, Courtney Kearse, Danielle Millinier, Sydney Over, Sharay Robinson, Kenya Werner, Melissa Wollistan

SOUTH Division

Berlin - Michelle Grieco, Taylor Lupini, Kristen Madeia, Stephanie Parillo, Alyssa Vasil, Catherine Voelpel

Bristol Central - Lauren Bossi, Cindy Bukowski, Danisha Craig, Ashley Elder, Megan Heffernan, Nadia Kreciglowa, Esharra Walton

Bristol Eastern - Kendalyn Frawley, Mariah McPhee, Karissa Smith, Amanda Zdun

Bulkeley - Merlee Arthur, Shanice Ward

Maloney - Brielle Debaise, Briana Burt, Chantel Raye, Alexandria Rheau, Alisha Ward

Middletown - Naterkuo Adjoka-nartey, Lexis Blount, Amanda Bomley, Arabia Henley, Lauren Hodge, Shaviffa Mason , Rajeen Mayo, Khaniah McCalla, Jasmine McMillan, Denese Samuels

Plainville - Shea Echols

Platt - Jailene Febles, Marquia Grundy, Marlene Rule

EAST Division

Bloomfield- Erica Belvit, Faith Estelle, Adrian Jones, Natori Jones, Katarah Lincoln, Ashley Malcolm, Alleah Redk Tashay Robertsk Kadiejah Stewartk Vanessa Wittingham

E.O. Smith - Shannon Bailey, Anna Barnes, Nicole Gormley, Melissa Higley, Kate Kowalyshyn, Michela Martin, Carli Shroyer, Amy Taintor, Laura Townsend

Fermi - Arianna Davis, Sashanova McLaughlin, Mackenzie Vermette

Hartford Public - Sanieka Beckford, Shaydeen Wilson, Teyana White

RHAM - Chrissy Bendzinski, Angelica Czercowy, Nicole Jepson, Courtney Masna

Rockville - Haley Hasty

Rocky Hill - Briana Wilson

Tolland - Courtney Akerley, Carly DeDominicis, Alyssa Hurlbut, Jenny Jacobsl Molly Kozlowski, Megan Lester, Jenna Olander, Julia Sprout, Katy Sprout, Caitlin Swanson, Kelsey Swanson

WEST Division

Conard - Olivia Bourquin, Taylor Davis, Kerry Dunn, Becky Kulack, Caitlin Piker, Alana Waggoner

Farmington- Annika Anderson, Adrianna Antigiovanni, Grace Dunn, Devon Michaelis

Hall - Molly Behan, Robin Chambers, Savannah Dubay, Haley Gershman, Ashley Innocent, Claire O’Brien, Ruth Onyirimba, Alyssa Venora

New Britain - Joanna Tobiasz

Newington - Lauren Bonocore, Wilmarie Rodriquez

Northwest Catholic - Sarah Gillespie, Alexandra Kaehrle, Rose O’Brien

Simsbury - Maddie Nicholson, Julia Dowd, Riley Brayton, Stefanie Mueller, Jada Jenkins, Abby Hotaling, Anna Hart, Shannon Cirilli, Amber Wilkes, Megan Goodwin , Sarah Mattison, Caroline Smith, Abby Erasmus, Sarah Soja, Caroline Hendershot, Aly Saperstein