2012 Girls Track All Conference

NORTH Division

East Catholic: Grace Gothers, Elena Gandiaga, Kelly McKenna, Hope Skahan, Mary Henderson

East Hartford: Brenda Reyes, Akia Leach, Kaysha Staple

Glastonbury: Anna Orientale, Kaitlyn Hebert, Kristen Arborio, Reid Watson, Rachael Peterson, Stefanie McArdle, Chloe Brown, McKenzie Hollenbaugh, Olivia Orrill, Deryca Johnson, Eleanor Freeland, Cacie Rosario, Sydney Scammell, Briona Wallace.

Manchester: Arianna Rivera, Kayla Boucher

South Windsor: Madison O'Brien, Kirsten Warner, Michelle Otauluka

Weaver - Moneque Beckford

Wethersfield: Gabrielle Hodges, Laura Gionfriddo, Laura Morrison, Ashley Niemic, Katurah Muhammhad, Kelly Fortin, Irene Mikhalyuk

Windsor: Medinah Nabadukka, Courtney Kearse, Sydney Over, Vanessa Harris, Appalonia Dawes, Janae Wilson, Samantha Blake, Melissa Wolliston

SOUTH Division

Berlin - Alex Carbonell, Taylor Lupini, Kristen Nadeia, Liz Orsini, Stefanie Parillo, Kate Plotrowicz, Kaylene Sylvain, Catherine Voelpel

Bristol Central - Lauren Bossi, Danisha Craig, Melissa Cummings, Elise Galipo, Nadia Kreciglowa, Natalia Kreciglowa, Paige McCarthy, Aubrey Palmquist

Bristol Eastern - Mariah McPhee, Eileen Pastyrnak, Karissa Smith

Maloney - Briana Burt, Brielle DeBaise, Chantel Raye, Alisha Ward

Middletown - Rajeen Mayo, Jasmine McMillan, Antanisha Outlaw, Denese Samuels

Plainville - Allesandra Caponigro

Platt - Jailene Febles

EAST Division

Bloomfield- Breanna Banks, Chassidy Hamilton, Adrian Jones, Natori Jones, Katarah Lincoln, Alleah Red, Rayanna Relerford, Tashay Roberts, Vanessa Whittingham

E.O Smith- Shannon Bailey, Marysia Boruncinska-Beg, Anna Burnes, Kate Coalition, Dani Cote, Nicole Gormley, Melissa Higley, Vanessa Lusa, Mary Oneil, Andrea Ricci, Amy Taintor

Fermi - IyareOsibieke Osibieke

HPHS - Sherise Truman, Tayona White

RHAM - Chrissy Bendzinski, Angelica Czercowy, Emily Ezerins, Nicole Jepson, Katie Landrey, Kat Titterton

Rockville - Jenny Mears, Kelly Walker,

Tolland - Courtney Akerley, Kristin Carr, Carly DeDominicis, Rachel Gedansky, Taylor Hammeke, Emily Howard, Jenny Jacobs, Molly Kozlowski, Megan Lester, Katy Sprout, Kelsey Swanson

WEST Division

Conard: Ellen Bridgeman, Lily Harrington, Olivia Bourquin, Elena Santos

Farmington: Kianna Belanger, Kaitlin Pratt, Caitlin Reeves, Becky Kulak, Grace Dunn, Emily Quallen, Devon Michaelis,

Hall: Lauren Jackson, Alyson Swaby, Perri Silverhart, Helen Chavey, Savannah Dubay

New Britain: Deandra Willis, Pemenesha Richardson

Newington: Dannielle Forrest, Laura Buonocore, Kaylie McNally

Northwest Catholic: Liz Allen, Bitty Lathrop, Megan Piker, Sarah Gillespie, Gabrielle Giangreco

Simsbury: Maddi Nicholson, Jessie Palmberg, Alexandra Rechen, Meredith Willis, Maggie Grigley, Torey Schuler, Megan Hanshaw, Caitlin Daily, Stefanie Mueller, Annie Graicoski, Alyson Saperstein, Claire Stuart, Laura Picard

Southington: Cherrain Davis, Christine Swol, Erica Kosienski