Girls Outdoor Track All Conference 2011

NORTH Division

Glastonbury - Emily Shope, Anna Orientale, Carra Dorris, Reid Watson, Lindsay Crevoiserat, Rachael Peterson, Erika Jagel, Chloe Brown, McKenzie Hollenbaugh, Olivia Orrill, Deryca Johnson, Eleanor Freeland

Windsor - Chalsea Clark, Janae Wilson, Courtney Kearse, Brianna Allen, Kaelyn Moore, Ashley Graves, Sydnee Over, Nastasya Rodriques, Keniece Walker, Medinah Nabadduka

Wethersfield - Gabrielle Hodges, Laura Gionfriddo, Nana Ahiabli, Ashley Niemiec, Katura Muhammhad, Nicole Reyes

South Windsor - Maddie O'Brien, Alisha Barrett, Kirsten Warner, Cheyenne Genga, Preethi Vaidyanathan, Maxine Offaieli

Manchester - Arianna Rivera, Emily Anderson, Chelsey Watson, Nicole Clemons

East Hartford - Tyla Gideon, Akia Leach, Kaysha Staple

East Catholic - Grace Gothers

SOUTH Division

Bristol Central- Alyssa Brandt Angela Bosco Lauren Bossi Elise Galipo Nadia Kreciglowa Nicole Marrero Amanda Martin Paige McCarthy Aubrey Palmquist Staci Godbout Melissa Cummings

Bristol Eastern- Danyelle Everett- O’Neil Eillen Pastyrnak Mairah McPhee

Berlin- Catherine Voeyel Alex Carbonell Kate Poirowicz Chelsea Vujs

Maloney- Victoria Bossidy Alisha Ward Brandy Smith Breanna Burt

Middletown- Lenya Donaldson Rajeen Mayo Christina Harvey Jackie Coady Arabia Henley Keyani Smith, Denise Samuels Marisa Aldieri Micaela Coady Antanisha Outlaw

Plainville- Alyssa Mills Alle Caponigro

Platt- Kristen Dawkins Jailene Febles

Bulkeley- Shelby Williams

EAST Division

RHAM - Kristen Jovanelly, Rachel Bourassa, Kristen Brett, Chrissy Bendzinski, Emily Ezerins, Olivia Mondo

Tolland -Allison Gallo, Emily Howard, Rachel Gedansky, Kristin Carr, Kate Sprout, Megan Lester, Taylor Hammeke, Kristin Schatzlein, Carly Dedominikis, Heather Kittredge
E.O. Smith - Kate Kowalyshyn, Danielle Cote, Vanessa Lusa, Alexa Manaskie, Danika Pierce, Carli Shroyer, Amy Taintor, Shannon Bailey

Fermi - Rachel VanGilder

Rockville Jenny Mears Kelly Walker

HPHS Sherise Truman

Bloomfield Vanessa Whittingham, Amber Estelle, Alleah Red, Adrian Jones, Marvline Carter, Tiffany Harrison, Dezarell May, Saige Sharp, Breanna Banks, Karina Foster, Rayanna Relerford, Chantelle Deer, Tiease Furze, Chassidy Hamilton, Samantha Washington

WEST Division

Hall - Bria Moore, Kodi Udeh, Peri Silverhart, Allyson Swaby, Morganne Roche, Elena Jay, Emily Holzman, Claire O’Brien

Conard- Margaret Preston, Ellen Bridgman, Caitlin Piker, Aubrey Waggoner

Newington - Danielle Forrest, Mitzie Martin, Nicole Knapp, Ashley Westman, Kaylie McNally, Hannah Zydanowicz

Southington - Rhiannon Jacobs, Cherraine Davis

New Britain, Evelyn Lugo, Marissa Willis, Rimenesha Williams, Alexis Jones

Farmington, Grace Dunn, Marissa Paiano

Simsbury, Erica Hendershot, Danielle Robbins, Caitlin Daily, Natalie Valentin, Torey Shuler, Maddie Nicholson, Meredith Willis, Jada Jenkins, Kathryn Topalis, Sydney Reichin, Claire Stuart, Julia Levesque