2010 Boys Track All Conference

2010 Boys Track All Conference


NORTH DIVISION
East Catholic - Kevin Ksis, Reed Kochaner, Tre Morrison, Nick Cagna, Andrew Hastings, Jacob Shippee

East Hartford - Jamal Fruster, Kristopher Pryce

Glastonbury - Trevor Johnson, Ryan Pajor, Beecher Watson, Malcolm Holmes, Cameron Goff, Dan Willen, Edward Rhoden, Drew Zageiboylo, Sam Russel, Ben Abrahams

Manchester - Dan Wilson, Josh Wilson, Algernon Johnson, Dan Arias, Larry Peterson, Justis Lopez, Tim Noherty

South Windsor - Brian Parker, Brody Secore, Brian Moran, Will Moran, Kevin Arneson, Tajay Morgan

Weaver - Jermaine Chong, Monroe Brown, Corey Stewart

Wethersfield - Ben Nalette, Franco Serrao, Nick Signarello, Luca Belinda, Kevin Amarucci, Tyler Murphy, Tommy Pytel

Windsor - Zachary Langs, Jordan Wilson, Edward Tosin

SOUTH DIVISION
Berlin - Ryan Bisson, Dave Campagna, Nick DeLoia, Connor Hilbie, Mark Jolley, Steve Nelson

Bristol Central - Austin Darley, Chris Dionne, Michael Duprey, Jacob Eschner, Omar Gonzalez, Connor Kelley, Jake Mancini, Tylor Singleton, Ethan Washburn, Tyler Webber

Bristol Eastern - Pat Plourde

Bulkeley - Lester Dublin, Jesse Robinson, Tyrell Ranger, Steve Wright

Maloney - Andre Donaldson, Brian Ortiz, Allen Williams, Kendrick West

Middletown - Mario Durso, Kalen Hill, Isaac Flores-Huerta, Devonte White

Plainville - Adam Foster, Josh Foster, Nick Labella, Ryan Martel, Chris Sanders, Adrian Toporski

Platt - Matt Brazier, John Dalton, Kahari Davis, Javon Fagan, Tre Morgan, Lance Raye, Tyson Shields, Jake Tracy

EAST DIVISION
Bloomfield Adrian Balfour, Juan Crespo, Kyle Edwards, Allan Joseph, Shabazz Gordon, Chadd Farquharson, Denzal Jones, Ashai Gordon, Tariq Odom, Aaron Strums, Jaquan Prude, David Campbell, Jhmyle Crooker, Jordan Davis, Philkwan Tate, Jamie Tobias, Parris Woods

EO Smith - Zac Cirrelli Harris Cross, Tyler Davis, John Giardina, Yanis Iddir, Ben Kelly, Ben Nollet, Toks Oremule, Christian Pelleteir, Adam Rosman, Garrett Schwab

Fermi - James Wilson, Sean Byrne, Victor Colon

Hartford Public - Earl Joseph, Jason Rease, Shaquille Stoval

Rocky Hill - Joe Crafa, Colby Donovan

Tolland - Parker Ashton-Youngs, Taylor Bombard, Alex Carr, Ray Fortier, Bryan Fowler, Trevor Lafontaine, Ryan Possardt, Marcos Rodriguez

WEST DIVISION
Conard - Luke Perron, Daniel Francoeur,

Farmington - Jay Fuhrman, Patrick Kelly, Jared Sawyer, Adrian Lawrence, Shamar Brooks

Hall - Brian Lebow

Newington - Alex Willgoos, Nick Lebron, John Kilpatrick

New Britain - Garrett Shwa

Northwest Catholic - Brian Porier, Nico Greco, Ryan Geelan, Dan Huehner, A. Jasper, Ryan Siegel, Trenton Jackson, Eric Kennedy, Jared Delane, Gus Haflin, Chris Knight, Zach McCulloch

Simsbury - Merritt Gasho, Josh Helmkamp, Nick Shea, Kevin Stanko, Brian Eilers, Matthew Martensen, Greg Zito

Southington - Bryan Wilcox, Tim Brown, Bryan McGrane, Zack Albert, Mike Rhodd, Jake Rodrigues, Ravin Walters, Pat Conaty