2010-11

2011 Girls Indoor Track All Conference

1. Emily Howard Tolland 4x800
2. Erin Connelly Tolland 4x800
3. Kristin Carr Tolland 4x800
4. Amber Morrone Tolland 4x800
5. Katie Sprout Tolland
6. Aubrey Palmquist Bristol Central 4x800
7. Melissa Cummings Bristol Central 4x800
8. Angela Bosco Bristol Central 4x800
9. Alyssa Brandt Bristol Central 4x800
10. Julia Levesque Simsbury 55m hurdles SMR
11. Danielle Robbins Simsbury SMR
12. Jada Jenkins Simsbury SMR
13. Tory Schuler Simsbury SMR
14. McKenzie Hollenbaugh Glastonbury 55m hurdles
15. Lindsay Crevoiserat Glastonbury 1000 meters 1600 meters 3200
16. Cara Dorris Glastonbury 1000 meters 1600 meters 3200
17. Reid Watson Glastonbury 1600 meters 3200
18. Olivia Orrill Glastonbury High Jump
19. Kristen Dragotta Glastonbury
20. Katie Connolly Glastonbury
21. Morgan Walker Glastonbury
22. Rachel Peterson Glastonbury
23. Chalsea Clarke Windsor 55 meters
24. Brianna Allen Windsor 4x400
25. Medinah Nabadduka Windsor 4x400
26. Ashley Graves Windsor 4x400
27. Jocelyn Harris Windsor
28. Nastasya Rodriques Windsor 600 meters 4x400
29. Janae Wilson Windsor Long Jump High Jump
30. Kaelyn Moore Windsor Pole Vault
31. Courtney Kearse Windsor
32. Tyla Gedeon East Hartford 55m hurdles
33. Tiffany Harrison Bloomfield 600 meters 300 meters 4x400
34. Dezarell May Bloomfield 600 meters 4x400
35. Chantelle Deer Bloomfield 4x400
36. Karina Foster Bloomfield Shot Put
37. Rayanna Relerford Bloomfield 55 meters 300 meters 4x400
38. Marvline Carter Bloomfield
39. Alleah Red Bloomfield
40. Vanessa Whittingham Bloomfield
41. Alyssa Venora Hall 4x200
42. Perri Silverheart Hall 4X200
43. Megan O’Brien Hall 4x200
44. Emily Holzman Hall 4x200
45. Kodi Udeh Hall Shot Put
46. Elena Jay Hall
47. Sarah Gillespie N.W. Catholic 1000 meters SMR
48. Gabrielle Giangreco N.W. Catholic SMR
49. Jenna Jordano N.W. Catholic SMR
50. Emily Janusko N.W. Catholic SMR
51. Arabia Henley Middletown 300 meters 4x200
52. Denese Samuels Middletown 4x200
53. Reba Stanley Middletown 4x200
54. Christina Harvey Middletown 4x200
55. Rhiannon Jacobs Southington Pole Vault
56. Alicia Washer Southington Pole Vault
57. Marshalee Raynor Weaver 55 meters
58. Dannielle Forrest Newington Long Jump
59. Shaydeene Wilson HPHS Long Jump
60. Emily Ezerins RHAM Shot Put
61. Courtney Ryder Fermi High Jump
62. Aubrey Waggoner Conard